O nas

Pracownie Kreatywna MIMO.PL

DLACZEGO MY?
Istnieje przynajmniej 8 udowodnionych powodów :)1. Wiedza, którą posiadamy sprawia, że potrafimy odkryć Twoje oczekiwania i ustalić właściwą, kreatywną drogę rozwiązań graficznych i technicznych dopasowanych na miarę Twoich potrzeb.

2. Zmysł artystyczny i doświadczenie naszych grafików pozwala pomysłowo zaprojektować Twoją stronę WWW, logo, sklep internetowy.

3. Wykształcenie i doświadczenie programistyczne sprawia, że tworzymy rozwiązania szyte na miarę.

4. Rozwiązania są szyte na miarę Twoich indywidualnych dzięki kompetentnej pomocy Osobistego Doradcy IT, z którym masz kontakt zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Od pierwszego dnia, w którym zainteresuje Cię nasza oferta, aż przez cały proces tworzenia.

5. Późniejszym sukcesom dzieł wyprodukowanych przez nasz zespół, pomaga Copyrighter oraz dział Marketingu.

6. Oferujemy najnowsze technologie w zakresie projektowania stron responsywnych - strony na cały ekran, oprogramowanie CMS, strony przesuwane, strony na jeden ekran

7. Nasze usługi objęte są aż dwoma programami gwarancji:

- gwarancja satysfakcji z projektu graficznego. Zazwyczaj nasze propozycje wykonane są na tyle precyzyjnie i zgodnie z ustaleniami, że nie ma potrzeby nanoszenia poprawek. Gwarantujemy Ci również, że jeśli projekt nie będzie zgodny z Twoimi potrzebami, wykonamy zupełnie nowy projekt.

- gwarancja do przedmiotu Umowy - dzięki niej, już na starcie masz pewność, że możesz liczyć na nasze wsparcie w przyszłości, gdyby sytuacja tego wymagała udzielimy Ci wsparcia technicznego.

8. Od A do Z potrafimy zająć się Tobą jako Klientem, odświeżyć lub na nowo stworzyć wizerunek Twojej firmy (projekt logo, identyfikacja wizualna firmy, banery, ulotki, foldery, papier firmowy), doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie doboru narzędzi CMS wraz z ich objaśnieniem, zapewnić Ci bezpieczną pocztę e-mail o pojemności dostosowanej do Twoich potrzeb, sprawić aby Twoja strona www była dobrze widoczna w wyszukiwarkach.

nowość!
teraz zapewniamy Ci również serwery najnowszych technologii w indywidualnej serwerowni we Wrocławiu

                       
GWARANCJA: 
Jesteśmy firmą, która w sposób kompleksowy sprawi, że cele marketingowe Twojej firmy zostaną osiągnięte.
A wszystko to za sprawą dynamicznego rozwoju w Internecie.

Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Warszawa tworzenie stron internetowych Łódź strony www responsywne

PN - PT w godz. 10.00 -16.00

Telefonicznie: 42 230 02 60  

E-mailowo: kontakt@mimo.pl

Osobiście: 90-612 Łódź, ul. Gdańska 54