Strony WWW

Strony WWW projektowane przez MIMO.PL są nowoczesne i responsywne. Istnieje kilka zasad, którymi kierujemy się przy pracy nad każdą stroną www czy sklepem internetowym i są one naszym kanonem:

1. Analiza i planowanie 

Bardzo istotne znaczenie w osiągnięciu sukcesu za pomocą strony www, jest zapewnienie jej właściwej budowy i architektury serwisu. Na tym etapie szczególnie ważna jest wyobraźnia, badanie konkurencji, znajomość najnowszych trendów i technologii panujących w świecie Webdesignu, programowania czy pozycjonowania. 
Kluczowe znaczenie ma odpowiednie zaplanowanie wszelkich elementów oraz przygotowanie projektu w taki sposób, aby były one czytelne i przyjazne w obsłudze a także zgodne z nowoczesnymi standardami wymaganymi przez urządzenia mobilne.


2. Responsywność i mobilność Stron WWW

Dbamy o to aby strona WWW którą tworzymy, była dostępna na każdym urządzeniu w czytelny sposób. Przygotowujemy stronę jednocześnie na ekran PC, tablet, smartfon, telefon.


3. Oprogramowanie CMS 

Stworzone do potrzeb projektu, zawierające wszystkie funkcjonalności ustalone z Klientem


4. Język i zawartość tekstowa strony www - Content na stronach internetowych

Równie ważna jest treść zamieszczona na stronie WWW. Najlepiej aby teksty zostały przygotowane w dobrej polszczyźnie, były napisane w sposób zrozumiały i czytelny dla odbiorcy a także spełniały wymogi marketingowe.


4. Marketing i pozycjonowanie

Po uruchomieniu strony WWW w Internecie ważne są także działania marketingowe, które sprawią, że strona WWW będzie posiadala swoich użytkowników i trafią do nas czylenicy lub - w przypadku sklepu internetowego - klienci. 

Childrens

Strony WWW RWD

W branży IT działamy od ponad 20.lat. Nasza firma znana jest z ciekawych projektów, terminowości a także niezawodnych rozwiązań w dziedzinie projektowania stron internetowych w technologiach RWD czyli responsive web design.

CMS

CMS.MIMO to panel administracyjny, który jest być dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej strony WWW.
Oprogramowanie CMS.MIMO pozwala Klientom na pełną obsługę serwisu internetowego. 

Recent blog posts

Etapy realizacji projektu - dobry plan

In: Strony WWW On: grudzień 4, 2015 Comment: 0 Hit: 487
W książce „Kierowanie projektem. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu” Jeff Davidson i K.E. Liber piszą – „Dobry plan jest jak Święty Gral który prowadzi cię do złotego runa, czyli po prostu do wyznaczonego celu”. Trudno nie dać wiary słowom specjalistów. Zgodne z ich założeniem jest stwierdzenie, skrupulatnie zaplanowana kampania displayowa przyniesie Ci dużo więcej, niż ta traktowana po macoszemu. Jeśli Twoim celem jest poprawa skuteczności kampanii, a co za tym idzie minimalizacja kosztów jej wdrażania, poświęć kilka chwil na przygotowanie planu, a możesz być pewien, że pozytywne efekty zobaczysz szybciej niż myślisz!

Read more

PodPoduchą - Sklep internetowy stworzony dla projektantki toreb handmade

In: Strony WWW On: sierpień 13, 2015 Comment: 0 Hit: 858

Supermiła współpraca z Panią Agnieszką Liberdą - autorką toreb, kosmetyczek i poduszek tworzonych według własnych projektów. Efektem współpracy jest sklep internetowy hand made "PodPoduchą.pl" stworzony przez Pracownię Kreatywną MIMO.PL.

Read more

Showing 1 - 2 of 2 items