Sklepy Internetowe

Tworzenie sklepu internetowego, to nasza wieloletnia specjalność. Nasz zespół zajmuje się profesjonalnie realizacją ecommerce od a do z, w zakresie:
- projektowania layoutu
- wyboru domeny i serwera
- integracjami programistycznymi
- wdrożenie sklepu internetowego oraz pakiet szkoleniowy. 

Współpracując z nami możesz również liczyć na porady biznesowe developerów sklepu internetowego w zakresie dobotu odpowiednich rozwiązań i opcji technicznych.

Każdy sklep internetowy zrealizowany przez MIMO otrzymuje gwarancję i licencję.
Tworzymy zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, duży nacisk kładziemy ja jakość oraz aktualnie obowiązujące trendy.

Recent blog posts

Nowoczesna strona www dla firmy budowlanej

W: Sklepy Internetowe Na: sierpień 13, 2015 Comment: 0 Hit: 639

Strona internetowa zrealizowana zgodnie z najnowszymi technologiami: RWD Responsive Web Design. Zalety projektu: - szybkość ładowania - indywidualne oprogramowanie CMS dzięki któremu nasz Klient może samodzielnie zarządzać streścią strony www jak i zdjęciami, realizacjami. - html5, css3

ZOBACZ ONLINE: www.koparkoladowarkalodz.com.pl

Charakterystyka projektu:
- Strona www o przejrzystej budowie graficznej i dobrze dobranej funkcjonalności. Projekt składa się z sekcji animacyjnych (animacja zdjęć na stronie głównej, połączona z animowanymi tekstami haseł reklamowych)
- Menu rozwijane z podziałem na kategorie i podkategorie + możliwość zarządzania zakładkami w menu przez naszego Klienta
- moduł "zrealiozowane projekty" - dział w którym Klient może zamieszczać wszystkie swoje realizacje wraz z plikami graficznymi
- zakres naszych prac obejmował również projekt i wykonanie logo

Strona stworzona responsywnie - inteligentne dopasowywanie się do urządzeń: monitor, laptop, tablet, smartfon - z uwzględnieniem innego widoku na smartfony, tak aby wyświetlana strona była czytelna i intuicyjna (mobilne menu).

Read more

Showing 1 - 5 of 5 items